عجیب ترین طلاق ها + بهمن 1401

عجیب ترین طلاق ها + بهمن 1401

هر روز زوج‌های جوان، میانسال و حتی سالخورده‌ای برای طلاق به دادگاه خانواده مراجعه می‌کنند که
گاهی دلایل طلاق آن‌قدر عجیب است که قضات به‌جای صدور حکم طلاق آن‌ها را به مشاور معرفی می‌کنند.

عجیب ترین طلاق ها

درست است که این روز‌ها تعداد طلاق بیش از پیش افزایش پیدا کرده است اما باز هم این مسئله عادی نشده است. بعضی از طلاق‌ها هستند که بیش از هر چیز دیگری تعجب وکلا و قاضی‌ها را بر‌می‌انگیزند. در این قسمت از مجله اینترنتی کوبهقصد داریم برخی از عجیب ترین طلاق ها را به شما معرفی کنیم.

عجیب ترین طلاق ها

در ادامه ۶ طلاقی که جزو جالب‌ترین طلاق‌های دنیا هستند را معرفی می‌کنیم.

طلاق به‌خاطر صدای دهان

یک خانم به‌خاطر اینکه همسرش حین خوردن غذا، دهانش صدای بد می‌داد و هم‌چنین سوپ و نوشیدنی را هورت می‌کشید، از او طلاق گرفت. از قرار معلوم این خانم چندین بار به همسرش تذکر داده بود و از او خواهش کرده بود که این عادت را ترک کند اما بی‌توجهی همسرش به این مسئله او را برای طلاق مصمم کرد که این جزو خنده‌دار‌ترین و عجیب ترین طلاق ها در دنیا‌ست.

طلاق به‌خاطر صدای دهان

طلاق به‌خاطر رای به دونالد ترامپ

یک خانم ۷۳ ساله بعد از ۲۲ سال زندگی، بعد از اینکه متوجه شد همسرش قصد دارد به ترامپ رای بدهد، درخواست طلاق داد و گفت: احساس می‌کنم با این کار احمق فرض شده‌ام و خواستم که او بین من و ترامپ یک نفر را انتخاب کند.

طلاق به خاطر عشق زیاد

زن اماراتی به دلیل عشق فراوانی که به همسرش دارد تصمیم گرفت تا از او جدا شود. این زن جوان در دادگاه بیان نموده که بیش از حد عاشق شوهرش است و حاضر است برای خوشحال نمودن او هر کاری انجام دهد.بانوی عاشق اعلام کرد زمانی که فهمیدم همسرم از وزن زیاد خوشش نمی‌آید با ورزش و رژیم سخت سعی در متناسب نمودن هیکل خود کردم. رفتار بسیار خوب شوهر، کمک کردن در امور منزل و فراهم کردن زندگی مطلوب زن را در مرحله‌ای از عشق قرار داده که دیگر قادر به تحمل این حجم زیاد از دوست داشتن نیست.

طلاق به‌خاطر پاک شدن آرایش

یک عروس عرب ۲۸ ساله با آرایش بسیار زیاد و مژه‌ مصنوعی تصمیم گرفت که آرایش خود را بشوید و در ساحل قدم بزند. این کارش باعث شد که همسرش با قیافه اصلی او روبه‌رو شود و برای طلاق اقدام کند.

طلاق به‌خاطر پاک شدن آرایش

طلاق به‌خاطر نصب نکردن توالت

یک مرد هندی همسرش را مجبور کرد که برای دستشویی کردن به حمام برود زیرا حوصله نداشت که دستشویی را نصب کند. بعد از اینکه این خانم از همسرش در دادگاه شکایت کرد، دادگاه انجام این کار را یک شکنجه برای زن دانست و درخواست طلاقش را پذیرفت.

طلاق به‌خاطر بلاک کردن

یک خانم تایوانی مداوم به همسرش پیام می‌داد و هیچ پاسخی دریافت نمی‌کرد. حتی برای اینکه او را وسوسه کند‌‌‌، پیام داد عزیزم من در بیمارستان بستری شدم اما باز همسرش جواب نداد و متوجه شد که شوهرش او را بلاک کرده است و همین باعث شد که درخواست طلاق کند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب چرا در خواب حرف می‌زنیم؟+ راه‌حل آن را بخوانید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *