انرژی مثبت در خانه | راه های انرژی مثبت در خانه | اصول فنگ شویی + بهمن 1401

انرژی مثبت در خانه | راه های انرژی مثبت در خانه | اصول فنگ شویی + بهمن 1401

اگر می‌خواهید دکوراسیون منزل شما پر از انرژی مثبت باشد و انرژی‌های منفی از آن دور باشد از این تکنیک‌ها استفاده کنید.

انرژی مثبت در خانه

انرژی مثبت در خانه، با خود حس سبکی و آرامش همراه دارد. همچنین روابطی با عشق، صلح و صمیمیت بین افراد خانواده ایجاد می‌کند. در مقابل خانه‌ای با انرژی منفی، حس سنگینی و استرس و اضطراب به انسان انتقال می‌دهد. ما به دنبال روش‌هایی هستیم تا بتوانیم انرژی مثبت در خانه را به جریان بیندازیم. در کنار این روش‌ها، باید از عواملی که انرژی مثبت محیط را از بین می‌برند نیز آگاه باشیم تا حس خوب و مثبت، در خانه وجود داشته باشد. با مجله کوبههمراه باشید.

مراقب انرژی مثبت خانه باشید

بهم ریختگی خانه، انرژی مثبت را از بین می‌برد!

بهم ریختگی و نامرتب بودن، یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی است که انرژی مثبت خانه شما را از بین می‌برد. در واقع، بودن در محیط نامرتب و بی‌نظم به شما حس اضطراب و نگرانی می‌دهد. همچنین باعث می‌شود که در آن حس مثبت و خوشایندی نداشته باشید. بنابراین همیشه محیط تک تک بخش‌های خانه خود را مرتب، تمیز و پاکیزه نگه دارید.

دکوراسیون و چیدمان نامناسب مانع حرکت انرژی مثبت در خانه شما می‌شود!

اگر خانه شما به صورت اشتباه دکوراسیون و چیدمان شده باشد، انرژی مثبت ممکن است که از آن خارج شود و یا به درستی در آن جریان نیابد. به عنوان مثال ورودی خانه نامرتب و نظافت نشده، مانع ورود انرژی مثبت می‌شود.

رنگ و وسایل دکوری که یادآور خاطرات بد هستند، انرژی منفی در خانه شما ایجاد می‌کند!

همانطور که می‌دانید، دیدن برخی از اشیاء و شنیدن برخی از موسیقی‌ها، در ذهن ما خاطرات غم انگیز و آزاردهنده‌ای را یادآوری می‌کنند. پس با توجه به این موضوع، در خانه خود چنین وسایل و اشیائی را قرار ندهید. همچنین در خانه موسیقی‌های غم انگیز پخش نکنید تا انرژی منفی در فضای آن جریان پیدا نکند.

فضای تاریک و گرفته، انرژی منفی در خانه ما ایجاد می‌کند!

مطمئنا، با بودن در فضایی که نور مستقیم خورشید به آن وارد نمی‌شود و یا اتاقی که دیوارهای تیره رنگ دارد، احساس خوشایندی نخواهید داشت. زیرا به مرور زمان حس افسردگی پیدا خواهید کرد. پس با این تعریف، اگر می‌خواهید خانه شما فضایی پر نشاط و پر انرژی داشته باشد، دیوارها را به رنگ روشن نقاشی کنید. گاهی اوقات پرده‌ها را کنار بزنید تا نور خورشید بدون مانع وارد شود.

هوای آلوده و راکد انرژی منفی در خانه بوجود می‌آورد!

یکی از اشتباهات مهم دیگری که باعث ایجاد انرژی منفی در خانه می‌شود، هوای راکد و آلوده فضای آن است. در واقع اگر هوای خانه در جریان نباشد، باکتری و ویروس‌ها در آن فرصت رشد پیدا می‌کنند و انسان حس مریضی و خمودگی پیدا می‌کند. بنابراین در طول روز چندین بار پنجره‌ها را باز کنید و اجازه دهید که هوا جریان پیدا کند تا محیط خانه شما با طراوت شود.

انرژی مثبت در خانه

 

پیشنهاد مطالعه: مطلب سقف اتاق خواب خود را مدرن و زیبا کنید را بخوانید.
نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *