این فرش مناسب مبلمان شماست! + بهمن 1401

این فرش مناسب مبلمان شماست! + بهمن 1401

گاهی اوقات یک مبلمان قهوه‌ای دقیقا همان عنصری است که متناسب با سبک و سلیقه شما است.

carpet for brown couchmain این فرش مناسب مبلمان شماست!

همیشه طراحی دکوراسیون اتاق با وجود مبلمان قهوه‌ای، کار ساده‌ای نیست. بخصوص اگر بخواهید طیف تیره آن را با اضافه‌کردن رنگ در فضا متعادل‌تر کنید. یکی از بهترین روش‌ها برای این منظور استفاده از فرش است. اما رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ‌ای چیست؟ با این مطلب از دلتامگ همراه باشید.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ‌ای

انتخاب رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه‌ای، فرایند ساده‌ای نیست و اگر اصول آن را ندانید بسیار زمان‌بر است. اما باید گفت به زحمت آن می‌ارزد. چرا که انتخاب یک فرش مناسب می‌تواند تمام عناصر اتاق را به هم پیوند بزند و گرما و لطافت مطبوعی به فضا ببخشد.

فرشی با مدالیون رنگارنگ، رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ‌ای

در واقع فرش‌های رنگارنگ گزینه مناسبی برای مبلمان قهوه‌ای نیست. اما فرش‌هایی که مدالیون رنگارنگ آن در زمینه‌ای با رنگ کرم احاطه شده باشد، در مقابل مبلمان قهوه‌ای ترکیب خیره‌کننده‌ای می‌سازد. اگر از چنین ترکیبی به‌عنوان رنگ فرش خانه خود استفاده کردید حتما یکی از رنگ‌های فرش را برای کوسن‌ها انتخاب کنید تا بین آن‌ها هماهنگی لازم برقرار شود.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ‌ای

الهام از طبیعت

مبلمان قهوه‌ای به‌طور شگفت‌انگیزی با رنگ‌های الهام گرفته شده از طبیعت مثل آبی تیره، سبز زمردی و دیگر رنگ‌های تیره هماهنگ می‌شود. وقتی در انتخاب رنگ فرش خود از طبیعت الهام می‌گیرید، انگار طبیعت را به خانه آورده‌اید و در آنجا قدم می‌زنید.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ‌ای

رنگ خاکستری

شاید خاکستری تیره به سختی با یک مبل قهوه‌ای هماهنگ شود اما برعکس طیف ملایم آن ترکیب زیبا و مدرنی می‌سازد. بنابراین، خاکستری روشن را می‌توان به‌عنوان یک رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه‌ای در نظر گرفت.

رنگ خاکستری 

ترکیب سرمه‌ای در رنگ فرش، رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ‌ای

سرمه‌ای و قهوه‌ای ترکیب بسیار زیبا و هماهنگی می‌سازند. اما در صورتی می‌توانید از آن به‌عنوان رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه‌ای خود استفاده کنید که فضای اتاقتان سرشار از نور طبیعی باشد. در غیر این صورت محیط اتاق نمای تیره‌ای به خود می‌گیرد.

ترکیب سرمه‌ای در رنگ فرش

رنگ فرش مناسب برای مبلمان لمسه‌کاری شده

اگر مبلمان قهوه‌ای شما لمسه کاری یا تزیینات دیگری دارد، انتخاب یک فرش ساده در رنگ‌های روشن مثل کرم مناسب‌تر است. رنگ کرم، کلاسیک‌ترین انتخاب برای فرش در کنار مبلمان قهوه‌ای است. اما برای آنکه ترکیب این دو رنگ جلوه گرم‌تری داشته باشد، بهتر است از فرش‌های طرح‌دار استفاده کنید. بنابراین شما باید علاوه بر انتخاب رنگ فرش مناسب، به بافت و الگوی آن هم توجه کنید.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان لمسه‌کاری شده

سایه‌ای از آبی در رنگ فرش

شما می‌توانید سایه‌ای از آبی را در رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه‌ای خود بگنجانید. به‌عنوان مثال فرشی که در تصویر می‌بینید، با وجود ترکیبی از رنگ‌های کرم و بژ جلوه‌ای خنثی دارد، اما سایه‌هایی از رنگ آبی روشن تنوع و لطافت بیشتری به آن بخشیده است.

 

 

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *