6 ترفند ساده برای مرتب کردن کمد لباس + بهمن 1401

6 ترفند ساده برای مرتب کردن کمد لباس + بهمن 1401

چگونه می‌توانید به راحتی کمد خود را مرتب و از پوشاک خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید؟

مرتب کردن کمد

آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که همیشه با مرتب کردن کمد خود به صورت اصولی درگیر هستند؟ مجله اینترنتی کوبهدر این مقاله شما را با چند ترفند ساده برای چیدمان لباس‌ها در کمد آشنا خواهد کرد.

روش‌های مختلفی برای مرتب کردن کمد وجود دارد

استفاده از روش‌های مختلف برای مرتب کردن کمد باعث می‌شود که خانه شما همیشه منظم و زیبا دیده شود. در اینجا چند روش ساده برای این‌کار را به شما خواهیم گفت.

مرتب کردن اصولی کمد

 مرتب‌سازی بر اساس نوع پوشاک

در این روش، پوشاک بر اساس نوع خود مرتب می‌شود. برای مثال، لباس‌های رسمی در یک قسمت و لباس‌های ورزشی در قسمت دیگری از کمد قرار می‌گیرند. این روش از مرتب‌سازی پوشاک بسیار ساده است و به شما کمک می‌کند تا لباس‌های خود را بر اساس استفاده و نیاز خود مرتب کنید.

مرتب‌سازی بر اساس فصل

مرتب کردن کمد بر اساس فصل این‌گونه است که لباس‌های زمستانی در یک قسمت و لباس‌های تابستانی در قسمت دیگری از کمد قرار می‌گیرند. این روش به شما کمک می‌کند تا لباس‌هایی را که در فصل جاری به کار نمی‌روند، در قسمتی دیگر از کمد مرتب کنید و به همین ترتیب فضای بیشتری برای لباس‌های فصل جاری داشته باشید.

 مرتب‌سازی بر اساس رنگ

در این روش، لباس‌هایی با رنگ‌های مشابه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. این روش به شما کمک می‌کند تا لباس‌هایی را که با همدیگر ست نمی‌شوند، پیدا و به راحتی با لباس‌های مشابه‌شان ترکیب کنید.

 مرتب‌سازی بر اساس رنگ

مرتب‌سازی بر اساس اندازه

می‌توانید مرتب کردن کمد را بر اساس اندازه پوشاک خود انجام دهید. برای مثال، لباس‌‌های بزرگ‌تر در بالا و لباس‌های کوچک‌تر در پایین قرار می‌گیرند.

مرتب‌سازی بر اساس استفاده

در این روش، پوشاک بر اساس تعداد استفاده خود مرتب می‌شوند. به عبارت دیگر، لباس‌هایی که بیشتر استفاده می‌شوند، در جایگاه‌های بهتری قرار می‌گیرند تا بتوان به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کرد. این روش به شما کمک می‌کند تا دسترسی بهتری به لباس‌هایی داشته باشید که بیشتر مورد استفاده قرار می‌دهید.

مرتب‌سازی بر اساس نوع پارچه

در این روش، پوشاک بر اساس نوع پارچه خود مرتب می‌شوند. برای مثال، لباس‌های پارچه‌ای در یک قسمت و لباس‌های چرمی در قسمت دیگری از کمد قرار می‌گیرند. این روش به شما کمک می‌کند تا لباس‌های خود را بر اساس نوع پارچه آن‌ها مرتب کنید و به بهترین شکل ممکن در کمد قرار دهید.

مرتب کردن بر اساس اندازه

پیشنهاد مطالعه: مطلب نکات استفاده از رنگ آبی در اتاق خواب را بخوانید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *