شغل های جالب و متفاوت + بهمن 1401

شغل های جالب و متفاوت + بهمن 1401

اغلب افراد بر این باور هستند که برای به‌دست آوردن پول زیاد حتما باید یک شغل خوب داشته باشید اما اینگونه نیست.

شغل های جالب و متفاوت

شاید شما هم باورتان نشود که شغل‌های جالب و متفاوتی وجود دارد که حتی فکرش را هم نمی‌کردید. در ادامه این مطلب از مجله اینترنتی کوبهبا شغل های جالب و متفاوت آشنا خواهید شد که تا پیش از این از وجود آن‌ها خبر نداشتید.

شغل های جالب و متفاوت

۱- نقد نویس فیلم‌هایی با موضوع سگ‌ها

برای این شغل نیازی نیست که حتما سگ داشته باشید اما باید سگ‌ها را دوست بدارید. بعضی موسسات حمایت از سگ‌، نقدنویس استخدام می‌کنند تا فیلم‌های شادی‌آوری که درباره‌ سگ‌ها ساخته می‌شوند را تماشا کنند و نقد آن‌ها را برای وبسایت موسسه ارسال کنند.

۲- پری دریایی حرفه‌ای

پری دریایی‌ها وجود دارند این بار به عنوان یک شغل. پری دریایی‌های حرفه‌ای در مهمانی‌های کودکان، جشنواره‌ها و برنامه‌هایی که در استخر‌ها و سواحل برگزار می‌شوند، به اجرای نمایش می‌پردازند. برای استخدام شدن در این شغل باید شناگر خوبی باشید همچنین گواهینامه‌هایی مرتبط با شنا و غریق نجاتی داشته باشید و بتوانید زیر آب ژست بگیرید.

شغل هایی عجیب اما با درآمد بالا

۳- تستر بازی‌

قبل از عرضه‌ هر بازی برای مردم، افرادی هستند که این بازی‌ها را امتحان می‌کنند. این افراد با انجام بازی‌ نواقص آن‌ها را شناسایی و به برنامه‌نویس‌ها گزارش می‌دهند تا این نواقص را برطرف سازند.

۴- ساقدوش اجاره‌ای اما حرفه‌ای

برنامه‌ریزی برای مراسم عروسی کار پر زحمت و استرس‌زایی است. ساقدوش‌های اجاره‌ای می‌توانند به شما در برنامه‌ریزی مراسم عروسی‌تان کمک کنند و در مراسم حضور یابند و شما را همراهی کنند.

۵-تستر سرسره‌های آبی

برای استخدام شدن در این شغل حتما باید آموزش کمک‌های اولیه و نجات غریق دیده باشید. امتحان کردن سرسره‌های آبی شغل رویایی عشق آدرنالین‌ها است. این افراد باید از بی‌خطر بودن سرسره‌های آبی برای مردم پیش از افتتاح آن‌ها مطمئن شوند.

شغل هایی عجیب اما با درآمد بالا

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب جالب دانستنی، مطلب علت پرش ناگهانی بدن در خواب! را بخوانید.
نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *