آرایش دخترانه و زیبا + بهمن 1401

آرایش دخترانه و زیبا + بهمن 1401

آرایش کردن یکی از کارهای مورد علاقه اکثر خانم‌ها است. در این مطلب به شما یاد می‌دهیم خودتان را در خانه به زیباترین شکل ممکن آرایش کنید.

آرایش دخترانه و زیبا

آرایش دخترانه و زیبا دارای نکات خاصی است که اگر آن‌ها را رعایت کنید، زیباترین آرایش را خواهید داشت؛ بنابراین همراه مجله اینترنتی کوبهباشید و نکاتی را که برایتان آماده کرده‌ایم را رعایت کنید.

نکات مهم آرایش دخترانه و زیبا

برای این آرایش چند نکته مهم را برایتان آورده‌ایم.

انجام مراقبت‌های پوستی کاری مهم برای آرایش دخترانه و زیبا

برای داشتن یک آرایش خوب همیشه یادتان باشد احتیاج به یک‌پوست خوب و شفاف دارید. شما باید برای داشتن یک‌پوست خوب از محصولاتی مانند تونر، روغن‌های گیاهی و… پایبند باشید.

حالا که شما پوستی زیبا و باطراوت را دوست دارید حتماً به مطلب طراوت و زیبایی پوست با ماسک شیر سر بزنید.

در نهایت برای داشت پوستی سالم می‌توانید برای حفظ طراوت پوست از آب‌رسان‌ها و باز شدن منافذ پوست از اسکراب‌ها و لایه‌بردارها استفاده کنید.

کانسیلر یکی از مهم‌ترین لوازم‌آرایش برای آرایش دخترانه و زیبا

همه ما ممکن است روی پوست خود لکه‌ها یا قرمزی‌هایی داشته باشیم، استفاده از کانسیلر بهترین لوازم‌آرایش برای ازبین‌بردن سیهی دور چشم و قرمزی پوستتان است. شما می‌توانید با استفاده از کانسیلر این نقاط را کاور کنید. همچنین در آرایش شیک از رژگونه‌های تیره یا پودری فاصل بگیرید؛ زیرا آرایش شما را سنگین نشان می‌دهد.

نکات مهم آرایش دخترانه و زیبا

چشم‌ها، مهم‌ترین بخش آرایش دخترانه و زیبا

فراموش نکنید که مداد چشم همیشه طبیعی‌تر از خط چشم مایع به نظر می‌رسد و از مدادهای رنگی برای کشیدن خط چشم استفاده کنید. سعی کنید اصلاً خط چشم را داخل و پایین چشم نکشید.

اگر می‌خواهید از سایه به‌جای خط چشم استفاده کنید، از رنگ‌های نود یا پاستلی (حداکثر دورنگ) استفاده کنید. استفاده از رنگ‌های گرم با طیف رنگی تیره آرایش شما را از حالت سادگی و دخترانگی درمی‌آورد.

و در آخر ریمل بزنید. در آرایش دخترانه از ریمل‌های حجم دهنده دوری کنید، در نتیجه از یک ریمل بلندکننده مژه کمک بگیرید تا مژه‌های خود را کمی براق‌تر و سیاه‌تر از همیشه نشان دهید.

رژلب

لازم است بدانید لب شما نیز مانند پوستتان احتیاج به مراقبت دارد؛ بنابراین حتماً احتیاج به اسکراب و بالم لب دارید. باید بدانید که استفاده از رنگ‌های درخشان و جیغ در رژلب شدت آرایش ما را زیاد می‌کند. برای شفافیت و درخشندگی لب‌های خود می‌توانید از برق لب استفاده کنید، رژ با رنگ‌های روشن هم نتیجه مناسبی در یک آرایش سبک ایفا می‌کند.

رژلب

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب ماسک جلبک برای زیبایی و سلامت پوست را بخوانید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *