خرید ملک لوکس در استانبول

چگونه در استانبول ملک لوکس بخریم ؟

خرید ملک لوکس در استانبول

همان‌طور که در جریان هستید اکثر کسانی که به سراغ خرید ملک لوکس در استانبول می‌روند معمولاً از وضع مالی نسبتاً خوبی برخوردار هستند. شاید قصد سرمایه‌گذاری در این منطقه محبوب و رؤیایی را دارند زیرا منطقه استانبول از لحاظ موضوع املاک دارای پتانسیل بسیار بالایی است.

در ادامه این مقاله مطالبی مهم و مفید دررابطه‌با تحلیل و بررسی موضوع خرید ملک لوکس در استانبول خدمت شما به طور کامل بیان خواهیم کرد. همچنین به سراغ معرفی مجموعه حرفه‌ای و توانمند کوبه نیز خواهیم رفت.

خرید خانه لاکچری در استانبول

همان گونه که میدانید به‌طورکلی استانبول جزء یکی از شهرهای ارزشمند و گران‌قیمت کشور ترکیه محسوب می‌شود. به این موردتوجه داشته باشید که افراد نسبتاً زیادی به سراغ خرید ملک لوکس در استانبول می‌روند زیرا این شهر از لحاظ امکانات رفاهی و شهری در سطح بسیار بالایی نیز قرار دارد.

نوشته های مشابه

شهر اروپایی و آسیایی استانبول دارای سی و نه بخش اصلی است. در مجموع می‌توان به چهارده منطقه آسیایی و بیست و پنج منطقه اروپایی اشاره کرد. همچنین به این نکته جالب‌توجه داشته باشید که کشور ترکیه و کشور ایران از لحاظ فرهنگ به یکدیگر نزدیک هستند.

خرید خانه در بهترین منطقه استانبول

اولین منطقه مهم و مشهوری که خدمت شما معرفی خواهیم کردمحله ای به نام زیتون بورنو نام دارد. این منطقه پرطرف‌دار در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار دارد. همچنین دررابطه‌با موضوع خرید خانه لوکس در استانبول و زیتون بورنو به این نکته توجه داشته باشید که این منطقه دارای مجتمع‌های مسکونی متعدد و مختلفی است.
در این قسمت دررابطه‌با موضوع خرید خانه در بهترین منطقه استانبول صحبت خواهیم کرد. همچنین به این نکته اساسی قبل از خرید خانه لاکچری در استانبول توجه داشته باشید که بازار خریدوفروش ملک در شهر استانبول بسیار داغ و پررونق است. در نهایت پیشنهاد ما به شما این است که با بهترین و مهم‌ترین محله‌های شهر استانبول آشنا شوید.

آنچه باید برای خرید خانه لوکس در استانبول بدانید

یکی از دلایلی که باعث می‌شود افراد ایرانی و خارجی به سراغ سرمایه‌گذاری و خرید ملک لوکس در استانبول و همچنین محله زیتون بورنو بروند به این صورت است که محله زیتون بورنو دارای امکانات مختلف و متنوعی است و فقط بیست دقیقه با فرودگاه بین‌المللی آتاتورک فاصله دارد.

منطقه اروپایی ماسلاک جزء یکی از دیگر محله‌های مهم و کلیدی شهر استانبول محسوب می‌شود. پیشنهاد ما به شما این است که حتماً در این منطقه سرمایه‌گذاری کنید. زیرا در درون محله ماسلاک تعداد زیادی از شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ تجاری قرار دارند.

خرید ملک در آنکارا

موقعیت جغرافیایی این منطقه بسیار مناسب و خاص است. زیرا محله ماسلاک به مرکز شهر و میدان تقسیم بسیار نزدیک است. در مجموع وجود همین عامل کلیدی باعث می‌شود که افراد ثروتمند به سراغ خرید ملک لوکس در استانبول و محله ماسلاک بروند.
از دیگر امکانات تفریحی و توریستی منطقه ماسلاک می‌توان به جنگل محبوب و معروف بلگراد نیز اشاره کرد. همچنین به این مورد کلیدی توجه داشته باشید که منطقه ماسلاک دارای وسایل نقلیه عمومی مختلف و متعددی است. شما با استفاده از این ماشین‌های حمل‌ونقل به‌راحتی می‌توانید به مراکز تجاری، ورزشی، هنری و فرهنگی محله ماسلاک مراجعه کنید.

خرید خانه لوکس در استانبول

از دیگر منطقه‌های مهم و اصلی شهر استانبول می‌توان به محله شیشلی نیز اشاره کرد. این محله به بناهای تاریخی و اماکن مذهبی بسیار نزدیک است. هرساله گردشگران نسبتاً زیادی به این منطقه سفر می‌کنند.

بازار معروف و مشهور Cevahir Mall در منطقه شیشلی واقع شده است. همچنین به این مورد جالب‌توجه داشته باشید که دومین مرکز خرید شهری بزرگ جهان در منطقه شیشلی قرار دارد. در مجموع اگر به دنبال خرید خانه‌های لاکچری و مدرن هستید پیشنهاد ما به شما این است که به محله شیشلی سفر کنید.

انواع مزایای خرید ملک لوکس در استانبول

از دیگر مناطق مهم و ارزشمند شهر استانبول می‌توان به عمارت‌های یالی در منطقه‌های ینی کوی و بشیکتاش نیز اشاره کرد. به این نکته جالب‌توجه داشته باشید که خانه‌هایی که در محدوده بوغازایچی قرار دارند جزء یکی از گران‌قیمت‌ترین واحدهای مسکونی شهر استانبول به شمار می‌روند.

قیمت ملک در آنکارا

یکی از مزایای خرید ملک لوکس در استانبول به این صورت است که میزان قیمت آپارتمان‌های لاکچری و لوکس شهر استانبول پایین‌تر از میزان نرخ آپارتمان‌های لاکچری و گران‌قیمت کشورهای اروپایی است.

شهر استانبول از لحاظ موضوع املاک دارای تنوع نسبتاً گسترده‌ای است که در مجموع می‌توان به مواردی مثل آپارتمان‌های مبله، ویلاهای ساحلی، خانه‌های رو به دریا و مجتمع‌های مسکونی نیز اشاره کرد.

به این نکته کلیدی توجه داشته باشید که منطقه استانبول دارای پروژه‌های مختلف و متعدد مگا زیرساختی است. موقعیت جغرافیایی و اقتصادی شهر استانبول به‌گونه‌ای است که ارزش هر نوع سرمایه‌گذاری بلندمدت و کوتاه‌مدت را دارد.

به‌طورکلی آب‌وهوای شهر استانبول بسیار مطبوع و دل‌انگیز است. شما می‌توانید از زیبایی اقلیمی این شهر و نور آفتاب این منطقه به‌خوبی استفاده کنید.

از دیگر مزایای مفید و مثبت خرید ملک لوکس در استانبول می‌توان به موضوعی به نام اخذ اقامت ترکیه اشاره کرد. شما با خرید یک واحد مسکونی می‌توانید به مدت یک سال اقامت کشور ترکیه را دریافت کنید. همچنین به این مورد کلیدی توجه داشته باشید که اگر ارزش ملک شما چیزی در حدود ۲۵۰ هزار دلار باشد در این صورت شما جزء شهروندان رسمی ترکیه محسوب می‌شوید.
به این موردتوجه داشته باشید که افراد ایرانی برای سفر به ترکیه نیازی به گرفتن ویزا ندارند. همچنین یکی دیگر از مزایای مهم و مفید شهر استانبول به این صورت است که میزان هزینه زندگی در ترکیه پایین‌تر از کشورهای دیگر است. در نهایت شما با خرید یک ملک در استانبول می‌توانید از کیفیت سبک زندگی اروپایی نیز بهره‌مند شوید.

سایت املاک ترکیه

نکاتی در مورد خرید آپارتمان مبله در استانبول

دررابطه‌با موضوع خرید آپارتمان مبله در استانبول این‌گونه می‌توان بیان کرد که منطقه آلانیا در این زمینه به‌خوبی فعالیت می‌کند. همچنین به این مورد کاربردی توجه داشته باشید که خانه‌های این منطقه به‌صورت فول فرنیش و مبله در اختیار شما قرار می‌گیرد.

از دیگر امکانات رفاهی واحدهای مسکونی و مبله منطقه آنالیا در مجموع می‌توان به موارد اساسی مثل استخر، سونا، زمین بسکتبال، زمین‌بازی کودک، اینترنت پرسرعت، ماهواره مرکزی و زمین فوتبال نیز اشاره کرد.

مطالبی در مورد خرید آپارتمان رو به دریا در استانبول

همان‌طور که در جریان هستید تعداد زیادی از افراد ایرانی و خارجی به سراغ خرید آپارتمان رو به دریا در استانبول می‌روند. زیرا این بخش جزء منطقه‌های مدرن و به‌روز کشور ترکیه محسوب می‌شود. همچنین به این نکته کلیدی توجه داشته باشید که این دسته از واحدهای مسکونی فقط هفتصد متر با ساحل دریای مرمر فاصله دارند.

این منطقه به ایستگاه‌های اتوبوس و مترو بسیار نزدیک است. همچنین از دیگر امکانات مفید و کاربردی آپارتمان‌های رو به دریا شهر استانبول و محله بیلیک دوزو می‌توان به مواردی مثل سالن فیتنس، حمام ترکی، رستوران و سینمای خانگی نیز اشاره کرد.

مراحل خرید ملک لوکس در استانبول

فرآیند خرید ملک لوکس در استانبول به این صورت است که در ابتدا باید به کشور ترکیه سفر کنید و سپس گذرنامه موردنظر خود را باید به دفاتر اسناد رسمی ببرید و آن را به‌دقت ترجمه کنید.

در مرحله بعد طرفین معامله یعنی خریدار و فروشنده باید قرارداد مربوط به خریدوفروش ملک در استانبول را امضا کنند. همچنین در این زمان خریدار مبلغ موردنظر را باید به‌حساب فروشنده به طور کامل واریز کند.

به این مورد کلیدی توجه داشته باشید که برای گرفتن سند رسمی ملک باید تمامی مدارک و اطلاعات تکمیل یافته را همراه خود داشته باشید. سپس حتماً باید به مراجع قانونی و ذی‌ربط نیز مراجعه کنید.

پس از انجام این مرحله اداره مالیات برای خریدار یک حساب جداگانه در یکی از بانک‌های ترکیه افتتاح می‌کند. پس از آن اداره مالیات یک شماره مخصوصی را به شما خواهد داد که این شماره را حتماً باید در شهرداری محلی موردنظر ثبت کنید.

مرحله آخر مربوط به پرداخت هزینه مالیات و عوارض است که بین طرفین معامله یعنی خریدار و فروشنده تقسیم می‌شود. همچنین به این موردتوجه داشته باشید که چهار درصد ارزش کل ملک در واقع میزان هزینه مالیات و عوارض خانه است.

در نهایت باتوجه‌به مطالب کلیدی و اساسی که دررابطه‌با معرفی، تحلیل و بررسی موضوع خرید ملک لوکس در استانبول خدمت شما به طور کامل بیان کردیم؛ شما دررابطه‌با مسئله خرید خانه در استانبول می‌توانید به املاک معتبر و رسمی کوبه مراجعه کنید و همچنین مشاوره‌های لازم و ضروری را از آنها به‌راحتی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا