لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن + بهمن 1401

لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن + بهمن 1401

ایستادن در ورودی یک اتاق نشیمن خالی در آپارتمان یا خانه جدید می‌تواند یک احساس دلهره‌آور برای هرکسی باشد.

لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

با وجود گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب مبلمان، لوازم جانبی و دکوراسیون، همیشه نمی‌دانید چگونه فضای خود را پر کنید. در این مطلب از مجله اینترنتی کوبهبه بیان لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن می‌پردازیم.

لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

برخی از ملزومات اتاق نشیمن وجود دارد که احساس می‌کنیم می‌تواند باید تقریبا در هر فضایی گنجانده شود.

کاناپه

احتمالا کاناپه مهم ترین مبلمان در هر اتاق نشیمن مبل است. کاناپه‌ها بزرگ‌ترین و گران‌ترین قطعاتی هستند که می‌خرید و همه ما می‌دانیم داشتن یک مکان راحت برای استراحت بدن بعد از یک روز طولانی چقدر اهمیت دارد.

میز قهوه از لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

بسیاری از افراد عاشق میزهای قهوه‌خوری هستند زیرا سطح مرکزی آن را برای لیوان‌ها، مجلات، ریموت‌های تلویزیونی و غیره مهیا می‌کنند. با این حال، برخی احساس بازتر بودن را به اتاق نشیمن خود ترجیح می‌دهند و به جای میز قهوه، از میزهای انتهایی استفاده می‌کنند. این واقعاً به ترجیح شخصی بستگی دارد، اما ما فکر می‌کنیم میزهای قهوه خوری باعث می‌شوند که یک اتاق نشیمن را بدون فشردن فضا دور هم جمع کنند.

لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

صندلی راحتی

صندلی‌های راحتی راه‌های مناسبی برای ایجاد صندلی بیشتر برای مهمانان در یک اتاق نشیمن است. آن‌ها باید بعد از یک مبل اضافه شوند، زیرا سبک آن‌ها باید مکمل مبل شما باشد. برخی از صندلی‌های مبلی به عنوان قسمتی از ست مبل شما هستند، بنابراین ممکن است با انتخاب این گزینه زندگی خود را آسان کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب تنها در یک ساعت میز پذیرایی نوروز را بچینید! سر بزنید.

سرگرمی در اتاق نشیمن از لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

برای اکثر خانه‌ها، تلویزیون نقطه کانونی اتاق نشیمن است. از غرفه‌های تلویزیون، تا شومینه‌ها، گزینه‌های نحوه قرار دادن تلویزیون شما می‌تواند بسیار زیاد باشد. ما توصیه می‌کنیم یک کنسول رسانه‌ای را انتخاب کنید که به خوبی با اتاق ترکیب شود و در عین حال تمام قابلیت‌های مورد نیاز را ارائه دهد.

میزهای جانبی

جدا از میز قهوه، میزهای جانبی می‌توانند راهی زیبا و بدون درز برای افزودن سطح به اتاق باشند. مخصوصا برای اتاق‌های نشیمن بزرگ‌تر با مبلمان بلندتر، میزهای جانبی بسیار عالی هستند زیرا فضایی برای قرار دادن نوشیدنی‌ها و غیره برای افرادی که در انتهای نیمکت دور از میز قهوه نشسته‌اند فراهم می‌کنند.

لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

گیاهان از لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

ما معتقد هستیم گیاهان متعلق به هر اتاق نشیمن هستند. علاوه بر طراوت بخشیدن به هوا با افزودن اکسیژن و جذب ترکیبات مضر، گیاهان عالی به نظر می‌رسند و تقریبا با هر مبلمانی ترکیب می‌شوند. قبل از خرید بدانید که گیاهان شما در رابطه با پنجره‌ها کجا خواهند بود و مطمئن شوید که گیاهان متناسب با میزان نوری که دریافت می‌کنند را تهیه کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۷ چیزی که انرژی منفی خانه را از بین می‌برد را بخوانید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *