دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون + بهمن 1401

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون + بهمن 1401

طراحی دکوراسیون تلویزیون و دیزاین دیوار پشت آن همواره از اهمیت ویژه‌ای در دکوراسیون داخلی برخوردار است و بیشترین تاثیر را در زیبایی دکوراسیون منزل دارد.

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب کرده‌اید یک فضای خوب برای نصب و قرار دادن لوازم دکوری مورد علاقه شما است. با این مطلب از مجله اینترنتی کوبههمراه باشید.

یک گالری دیواری درست کنید

برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون می‌توانید از فضای اطراف آن به عنوان یک گالری استفاده کنید و تعداد زیادی تابلو، متناسب با فضا و حال و هوای منزل به دیوار نصب کنید. حتی می‌توانید روی دیوار و بالای میز تلویزیون یک شلف ساده نصب کنید و روی آن را با لوازم دکوری بپوشانید.

یک گالری دیواری درست کنید

لوازم دکوری دیواری

اگر می‌خواهید فضای بالای دیوار پشت تلویزیون را به یک گالری تبدیل کنید لزوما مجبور نیستید که از قاب عکس یا تابلوهای قاب‌دار استفاده کنید. یک ایده جالب نصب لوازم دکوری مثل چراغ‌های تزیینی دیواری، شلف‌های دیواری کوچک یا یک تابلوی سرتاسر است.

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون

سبک روستیک را امتحان کنید

یک میز چوبی قدیمی به سبک روستیک به عنوان میز تلویزیون بگذارید، روی آن چند گلدان گل طبیعی بچینید و برای فضای پشت تلویزیون روی دیوار هم چند تکه چوب الوار نصب کنید. روی الوارهای چوبی تلویزیون را نصب کنید تا حال و هوای منزل به دکوراسیون روستیک نزدیک شود. برای اینکه چیدمان زیباتری در منزل داشته باشید به مطلب اتاق نشیمن شما به این وسایل نیاز دارد! سر بزنید.

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون

سبد ایده خوبی است

یک ایده دیگر برای دکوراسیون روستیک استفاده از سبدهای چوبی است. این سبدهای چوبی را روی دیوار نصب کنید. روی میز تلویزیون را هم با سبد تزیین کنید. داخل سبد روی میز را می‌توانید گل بگذارید. یک فانوس دکوری که داخل آن با شمع تزیین شده هم ایده شیک و جذابی برای روی میز تلویزیون است.

یک ایده خوب برای خانه‌های کوچک

برای مثال یک شلف ساده بالای میز تلویزیون نصب کنید و از آن به عنوان یک کتابخانه استفاده کنید. میز زیر تلویزیون را هم از نوع کشودار انتخاب کنید و لوازم اضافی را در کشوها بچینید. قسمتی از فضای زیر میز تلویزیون را هم بدون کشو بگذارید تا لوازم اضافی مثل پاف و کوسن را زیر آن جا بدهید.

ایده خوب برای خانه‌های کوچک

همه چیز را داخل دیوار مخفی کنید

دلتان می‌خواهد همه چیز را پنهان و در عین حال دکوراسیون خانه را شکیل و منحصر به فرد کنید؟ یک دکور چوبی دردار روی دیوار تعبیه کنید، تلویزیون را داخل آن بگذارید و به دیوار نصب کنید و درب کمد دکوری را ببندید و به این ترتیب همه چیز را داخل دیوار مخفی کنید.

یک کمد دکوری در فضای اطراف تلویزیون بسازید

می‌توانید تلویزیون را به دیوار نصب کنید و تمام فضای دیوار اطراف را با یک کمد سرتاسر که در قسمت پایین شامل یک یا چند کمد دارای درب یا بدون درب و در اطراف و کناره‌ها و قسمت بالا چندین شلف کار شده دکور کنید. داخل کمدهای پایینی لوازم اضافی و کتاب بچینید و روی شلف‌ها را با لوازم دکوری تزیین کنید.

کمد دکوری در فضای اطراف تلویزیون

پیشنهاد مطالعه: این مطلب ترفندهای نگهداری از گیاهان آپارتمانی در فصل بهار  را بخوانید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *