هتل بنف اسپرینگز | فِرمونت بنف اسپرینگز | کانادا | هتل تسخیر شده | قلعه‌ راکی + بهمن 1401

هتل بنف اسپرینگز | فِرمونت بنف اسپرینگز | کانادا | هتل تسخیر شده | قلعه‌ راکی + بهمن 1401

هتل زیبا و مجلل بنف اسپرینگزیک، هتلی خاص و با یک منظره‌ چشم‌نواز در دل طبیعت است که سایه‌ سنگین ارواح بر تاریخ و پیشینه‌اش سنگینی می‌کند.

بی‌شک یکی از شیک‌ترین جاذبه‌های گردشگری کشور کانادا را باید بنای زیبا و مجلل هتل بنف اسپرینگز یا هتل فِرمونت بنف اسپرینگز دانست. این هتل در شهر زیبا و کوهستانی بنف واقع شده است. همچون هر مقصد دیگر دنیای گردشگری وحشت، این هتل هم با سایه‌های دنیای ترس احاطه شده است. با مجله کوبهدر معرفی این هتل منحصر به‌ فرد همراه باشید.

هتل بنف اسپرینگز

این هتل کجاست؟

شهر بنف منطقه‌ای توریستی است که در پارک ملی بنف در ایالت آلبرتا و در محاصره‌ کوهستان راکی قرار گرفته است. شهر بنف مقصد گردشگری ایده‌آلی برای هزاران گردشگر و البته ورزشکاران مشتاق اروپایی است که هر ساله به این منطقه سفر می‌کنند.

این هتل زیبا نیز همچون بسیاری دیگر از هتل‌های قدیمی، داستان‌های خاص خود را دارد که با طعمی از ترس و وحشت آمیخته و آن را به جاذبه‌ای ایده‌آل در دنیای گردشگری وحشت تبدیل کرده‌اند.

هتل فِرمونت بنف اسپرینگز

داستان این هتل چیست؟

هتل بنف اسپرینگز در ابتدا به صورت یک سازه‌ چوبی و در سال ۱۸۸۸ احداث شد. مردی به نام «ویلیام ون هورن» مشخص کرد که این منطقه بهترین مکان برای احداث این هتل است. چرا که به دلیل ویژگی‌های چشمگیرش می‌توانست بازدیدکنندگان بسیاری را جذب خود کند.

واقعیت این است که به لطف مناظر زیبای کوهستانی، فعالیت‌های مفرح ورزشی و البته چشمه‌های آب گرم طبیعی که در این ناحیه وجود دارند، بنف از پتانسیلی بالا برای تبدیل شدن به شهری توریستی بهره می‌برد. اما اکنون این مکان تسخیر شده، جزئی از تورهای گردشگری ارواح نیز شده است.

ایالت آلبرتای کانادا

بازسازی هتل بنف

در سال ۱۹۲۶ این هتل دچار یک سانحه‌ آتش‌سوزی شد و بنای چوبی آن در جریان این آتش‌سوزی به‌طور کامل تخریب شد. به همین دلیل مالکان تصمیم گرفتند تا بار دیگر و با استفاده از مصالحی مناسب‌تر این سازه را بازسازی کنند. این‌گونه بود که عملیات احداث ساختمان جدید هتل آغاز شد.

این‌بار به جای بنایی چوبی، شاهد ساخت قلعه‌ای سنگی بودیم که با دیوارهای قطوری از سنگ خالص ساخته شده و دارای برج‌های بلند و باشکوه بود. این هتل سنگی به دلیل ظاهر باشکوهش اکنون به قلعه‌ راکی معروف است.

قلعه‌ راکی

داستان اتاق ۸۷۳ در هتل بنف

مدت‌ها است یک اتاق بخصوص در هتل بنف اسپرینگز فعلی نیز برای سالیان متوالی در تسخیر ارواح و اشباح است. اتاق ۸۷۳ گذشته‌ای خونین دارد، چرا که یک خانواده یعنی پدر و مادر و دختر کوچک‌شان در این اتاق به قتل رسیدند. بعد از پایان تحقیقات پلیس، خدمه برای تمیز کردن اتاق آمدند ولی شاهد اتفاقی عجیب بودند.

گفته می‌شود اثر انگشت دختر کوچولو که روی آینه بوده، به هیچ عنوان پاک نشده و همچنان روی آینه این اتاق باقی مانده است. به دلیل وقوع این پدیده‌ عجیب و غیر قابل توضیح، مدیریت هتل، دستور بسته شدن این اتاق را داد. اگرچه بسیاری از گردشگران ادعا می‌کنند، روح این خانواده را حین گشت و گذار در مناطق اطراف این اتاق مشاهده کرده‌اند.

هتل تسخیر شده

پیشنهاد مطالعه: مطلب طبیعت زیبا و بکر روستای رندان در نزدیکی تهران را بخوانید.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *