سریع ترین انسان های جهان + بهمن 1401

سریع ترین انسان های جهان + بهمن 1401

چقدر زمان می‌برد تا شما لباس‌های خود را اتو کنید. به نظر شما ۱۵ ثانیه برای اتو کردن یک پیراهن مردانه کافی است!

حتما شما هم شنیده‌اید در آینده بسیاری از مشاغل قرار است توسط ربات‌ها انجام شود. با دیدن این ویدیو متوجه می‌شوید در بسیاری از کارها سرعت انسان بیشتر از ربات‌ها است. سریع ترین انسان های جهان را در این ویدیو از مجله اینترنتی کوبهببینید. انسان‌هایی که با علاقه و خلاقیت به انجام کارهای خود می‌پردازند همیشه راهی برای بهتر انجام دادن آن پیدا می‌کنند.

سریع ترین انسان های جهان

  • تا زدن سریع جعبه‌های پیتزا در یک شب شلوغ کاری بسیار پراهمیت است. برای همین مسابقاتی در همین راستا انجام می‌شود. رکوردار این کار ۱ دقیقه ۱۸ جعبه پیتزا را درست می‌کند.
  • سریع بودن گارسون‌ها در پذیرای از میهمانان مهم است. درسال ۲۰۱۹ مسابقاتی در دبی برگزار شد برای انتخاب سریع‌ترین گارسون دنیا.
  • درست کردن سالاد میوه کار سختی است. مخصوصا اگر قرار باشد هندوانه‌ای را پوست بگیرید و به ابعاد کوچک تقسیم کنید. آقای جونز می‌تواند در ۱۹ ثانیه یک هندوانه کامل را پوست گرفته و برش بزند!
  • اتو زدن لباس‌ها کار طاقت فرسایی است. رکوردی درباره اتو زدن ثبت شده است که شما را شوکه می‌کند. فردی در ۶۰ ساعت ۹۲۳ لباس را اتو کرده است!
  • همواره درباره نقاشی کشیدن گفته شده است که به صبر و آرامش نیاز دارد. اما موریس با دستمال کاغذی و براش می‌تواند یک نقاشی در ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتی‌متری را در ۳۸ ثانیه تموم کند.
پیشنهاد مطالعه: مطلب در خانه وحشت خانواده آدمخوار چه اتفاقی افتاد! را بخوانید.

 نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *